Letnia szkoła patchworku nadchodzi!

Zapraszamy już od najbliższego poniedziałku na wieczorne zajęcia letniej szkoły patchworku w Rozpruwaczu! Na każdego uczestnika czeka 15% zniżki na zakup tkanin do projektu w ramach zajęć w sklepie Cottonhill.pl:)

 

W wakacyjny czas relaksu zapraszamy na odprężający kurs patchworku. W ciągu 28 godzin zajęc nauczycie się podstawowych technik łączenia tkanin. Na początku, dla ćwiczenia, wykonamy poszewkę na poduszkę. Następnie rzucimy Was na głęboką wodę i stworzymy wspólnie bieżnik, który będzie zawierał w sobie pięć różnych bloków. Nie będzie to jednak koniec pracy, nauczymy Was też pikowania i wykańczania stworzonych dzieł.

Dzień I:

Krótki wykład: czym jest patchwork a czym quilt? Podstawowa wiedza i terminy. Rozpoczęcie pracy nad poszewką na poduszkę.

Dzień II:

Szycie i wykończenie poszewki.

Dzień III – V:

Wykonanie bloków dekoracyjnych różnymi technikami

Dzień VI:

Pikowanie i wykończenie bieżnika
Terminy: 20/24/27.07. oraz 3/10/17/24.08. w godz. 17-21
Ilość godzin: 28
Koszt: 890

W cenie tkaniny na poszewkę na poduszkę, wypełnienie dla bieżnika, nici oraz wszystkie potrzebne akcesoria. Cena nie zawiera tkanin na bieżnik.

UWAGA: zajęcia wymagają umiejętności obsługi maszyny!

Zajęcia prowadzi masterka patchworku, Agnieszka Stefaniz z RobótkiStefci.pl.

Uczestnikom kursu przysługuje 15 % zniżki na zakupy materiałów na zajęcia w skepie Cottonhill.pl z siedzibą na ul. Trzebnickiej 15 we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *