Ferie z maszyną do szycia!!!

Zimowa przerwa szkolna już coraz bliżej! Zapraszamy młodzież w wieku szkolnym na ferie z maszyną do szycia, czyli pięciodniowe warsztaty w Rozpruwaczu.

ferie 2015

– Dzień 1
Porozmawiamy o szyciu, projektowaniu i tkaninach. Naczymy się obsługiwać maszynę do szycia i poznamy jej podstawowe funkcje. Na koniec uszyjemy kolorową poszewkę na poduszkę.

Dzień 2:
Nauczymy się podstaw planowania i konstrukcji projektu. Szyjemy torbę-borbę z tkaniny do pokolorowania. Torba będzie miała wygodne uszy i dużą kieszonkę na froncie. Pokażemy Wam jak wykonać szew francuski oraz technikę towrzenia boków i dna w torbie.

– Dzień 3:
Uczymy się wszywać zamek dzięki tworzonemu na zajęciach kolorowemu piórnikowi na drugi semestr szkoły. Uwaga, piórnik będzie miał podszewkę!

– Dzień 4:
Szyjemy maskotkę! Maskotka będzie wykonana również przy użyciu maszyny, ale także szycia ręcznego (ścieg klasyczny i dekoracyjne).

– Dzień 5:
Na koniec ubranie: podczas ostatniego spotkannia uszyjemy coś modnego. Dziewczynom proponujemy uszycie spódniczki z koła na gumce. Chłopakom z kolei spodenki!

 

Koszt: 495 PLN
PROMOCJA: Dla uczestników, którzy zapiszą się do 10.01. mamy 10% zniżki!:)

Zajęcia trwają łącznie 20 godzin, pracujemy w terminach 19-22.01. w godzinach 10 – 14. W cenie zajęć tkaniny, dodatki i pożywny poczęstunek.
Maksymalna ilość uczestników: 4 osoby
Zapraszamy!

 

1 comment

  1. Fajny tekst! Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *